Podpięte

Domeny podpięte wskazują na konkretny katalog na serwerze, dzięki czemu można utrzymywać w ramach jednego konta kilka serwisów o różnych adresach.
Aby podpiąć nową domenę należy wpisać: nazwę domeny w polu Nazwa nowej domeny (New Domain Name), scieżkę do katalogu, do którego ma prowadzić, w polu Nazwa użytkownika/katalogu/subdomeny (Username/directory/subdomain Name) i hasło do domeny w polu Hasło (Password), a następnie nacisnąć przycisk Dodaj! (Add Domain!). Przed dodaniem nowej domeny do konta należy zmienić jej DNSy na takie, jakie są aktualne dla Twojego serwera.
Aby usunąć domenę należy wybrać ją z listy Skasuj domenę podpiętą (Remove Addon Domain) i nacisnąć przycisk Skasuj! (Delete Domain!). Należy pamiętać, że operacja ta nie usuwa wpisów dotyczących serwerów DNS.
Jeśli chcemy, aby podpięta domena odwoływała się do innego katalogu lub dokumentu na serwerze, możemy ustawić dla niej przekierowanie. W tym celu należy wybrać ją z listy i nacisnąć przycisk Ustaw przekierowanie (Setup Redirection). Pojawi się pole, w którym należy wpisać adres docelowy dla przekierowania. Zmiany należy zatwierdzić przyciskiem Zapisz (Save). Podobnie można usunąć przekierowanie - należy wybrać domenę z listy i nacisnąć przycisk Usuń przekierowanie (Remove Redirection).

Tani hosting od HostingHouse.pl,